Středisko a oddíly

Středisko

Vlčata

chlapci 7–11 let

608 162 809

vlcata.nmnm@skaut.cz

Berušky

dívky 7–11 let

607 832 624

berusky@skaut.cz

Naděje

11–15 let

773 921 377

nadeje@skaut.cz

RS NOCON

nad 15 let a dospělí

724 339 850

rs.nocon@skaut.cz

Jste zde

Vedení Naděje

 
 

                                                                                                                                                                                                            

Stanislav Juračka - Standa

 20 let 
 Přírodovědecká fakulta Masarykovy univezity

 

 Hlavní funkce v oddíle: vůdce oddílu
 Skautské vzdělání: 
čekatelský kurz Odyssea, vůdcovský kurz Jasan, zdravotnický kurz ZZA Podyjí


 

 

 

 

 

Kateřina Nečasová - Káťa 

19 let 
Gymnázia Vincence Makovského

 

Hlavní funkce v oddíle: zástupkyně vůdce oddílu, hlavní programová vedoucí
Skautské vzdělání: čekatelský kurz Odyssea, vůdcovský kurz Jasan, zdravotnický kurz ZZA Podyjí

 

 

 

 

 

 

Petra Srbová - Peťa

21 let 
Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity

 

Hlavní funkce v oddíle: výchovná vedoucí, programová vedoucí
Skautské vzdělání: čekatelský kurz Odyssea

 

 

 

 

 

 

Lenka Bukáčková - Léňa

17 let 
Střední pedagogická škola Litomyšl

 

Hlavní funkce v oddíle: hospodářka oddílu, programová vedoucí
Skautské vzdělání: čekatelský kurz Stříbrná řeka

 

 

 

 

 

 

Pavlína Slámová - Pája

20 let
Pedagogická fakulta Palackého uiverzity

 

Hlavní funkce v oddíle: výchovný vedoucí, programová vedoucí
Skautské vzdělání: čekatelský kurz Vocať Pocaď

 

 

 

 

 

 

 

Anna Obrová - Anička

18 let
Střední pedagogická škola Litomyšl

 

Hlavní funkce v oddíle: mediální vedoucí, programová vedoucí
Skautské vzdělání: chystá se na čekatelský kurz

 

 

 

 

 

 

 

David Chalupa - Davča

16 let
Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou

 

Hlavní funkce v oddíle: programový vedoucí
Skautské vzdělání: chystá se na čekatelský kurz

 

 

 

 

 

 

 

František Hrouda - Fero

14 let
I. Základní škola NMnM

 

Hlavní funkce: rádce oddílu, programový vedoucí