Středisko a oddíly

Středisko

Vlčata

chlapci 7–11 let

608 162 809

vlcata.nmnm@skaut.cz

Berušky

dívky 7–11 let

607 832 624

berusky@skaut.cz

Naděje

11–15 let

602 392 505

nadeje@skaut.cz

RS NOCON

nad 15 let a dospělí

777 705 391

rs.nocon@skaut.cz

Jste zde

Zimní tábor

Zimní tábor
24. 02. 2018 08:45 - 02. 03. 2018 19:00

Blíží se jarní prázdniny a s nimi, stejně jako každý rok, i zimní tábor. Letos se vydáme do Novohradských hor na skautskou základnu Švýcarák. Čeká nás spousta zábavy, zážitků, nových zkušeností a samozřejmě i pokračování našeho celoročního příběhu. Posledně se nám podařilo najít Octavii, avšak nebylo to vůbec jednoduché. Narazili jsme přitom na Grounders, se kterými jsme si naštěstí poradili, nicméně příště by tomu už tak být nemuselo. Finn je ale raněný! Přežije, či zemře? Podaří se nám navázat komunikaci s Archou? Dokážeme porazit Groundery, kteří jsou nemilosrdní, krvežízniví a za každou cenu si chtějí ubránit svoji Zemi? A nebo se snad stane něco ještě mnohem horšího? Toť otázka, na kterou se již brzy dozvíte odpověď.

Sraz: v sobotu 24. 2. v 8:45 na vlakovém nádraží
Návrat: v pátek 2. 3. v 19:00 tamtéž

SBALTE SE DO JEDNOHO BATOHU!!!

S sebou:

Doklady
Rozhodně nezapomeňte druhou část přihlášky a kartičku zdravotní pojišťovny (mějte je připravené po ruce již na srazu).

Oblečení
krojový šátek (na sebe už na sraz); oblečení na spaní; dostatek teplého oblečení (abyste se mohli alespoň jednou za den převléci do suchého); dostatek spodního prádla a ponožek (alespoň 1 pár na den); návleky; rukavice (dvoje); čepice; nákrčník; zimní kotníkové boty (případně i nějaké náhradní boty); přezůvky!

Jídelní potřeby
ešus či miska; hrneček; lžíce (případně i příbor),vše bezpečně označené ať si to poznáte; láhev na pití (popř. termoska)

Hygienické potřeby
ručník; kartáček na zuby; zubní pasta; hřeben; kapesníky; jelení lůj

Věci na program
5P (vazačka, blok, tužka, šátek, STEZKA); karta postavy (důležitá pro systém) + jmenovka; nováčci Nováčka, meč + rukavice!; obvaz nebo obinadlo; malý batoh; tmavé oblečení; slušnější oblečení (nemusí být šaty); poštovní známky (minimálně jedna, klidně víc); oblečení a obuv na běhání; stopaře; plochý štětec; pastelky/fixy; záclona (30x30cm); hezká látka (30x30cm); šitíčko; bílá nit; nit v barvě tvé látky; sirky; hodinky (mobil nestačí)

Ostatní
v pátek bude až večeře, proto si vezměte nějakou svačinu; sladkostí smíte mít 1 zavřený ešus; čelovka s náhradními bateriemi; spacák; karimatka; peníze na drobné výdaje; 2x noviny do bot; reflexní prvek dobře viditelný na oblečení
Nezapomeňte si vzít léky, které musíte brát (hlavně alergici a astmatici), měla by o nich být zmínka v nástupním listu do tábora. Brát si s sebou jiné příležitostní léky (Ibalgin na bolení hlavy atd.) je zakázáno - máme táborového zdravotníka, který bude dobře vybaven!
Další věci záleží na vás.

Družina
VYBAVENÁ lékárna (proběhne kontrola); VYBAVENÁ lékárna na maskovačku; temperové barvy (větší balení); vařič a bomba (zkontrolujte zda bomba a vařič na sebe pasují a zda je bomba dostatečně plná); vlajka; buzola (pokud nemáte, kupte si ji dohromady); rádce - mobil a nabíječka

Stezka
1. stupeň - Přineste si potvrzení, že jste se balili sami (kdo to ještě nemá uznané).
2. a 3. stupeň - Vy, kdož jste si plnili nebo plníte Modrý život, vezměte si ho s sebou. (Pokud jste se ho rozhodli přestat plnit, nevadí, vezměte si ho ale prosím taky.)
3. stupeň - Máte možnost si splnit bod: povedu oddíl při cestě hromadnou dopravou. Pokud máte zájem, napište pro více info Peti.
3. stupeň - Vezmu si na starosti nějaký oddílový rituál. I tento bod si můžete na zimáku splnit, stačí se jeden den postarat o průběh budíčku a večerky. Pro více info pište Peti.

Kontakt
Kontakt během tábora: 773 921 377 (Standa). Pokud by se rodiče nemohli dovolat, ať nám pošlou SMS a my jim zavoláme.

autor: kata přidáno: 11. 02. 2018 17:50